Aquator Touch Screen puutetundlik juhtimissüsteem

Innovatiivne

Aquator OÜ spetsialistide ja nende partnerite koostöös loodud puuteekraaniga juhtimissüsteem, mis muudab massaaživanni kasutamise ülevaatlikumaks, täpsemaks, lihtsamaks ja delikaatsemaks. Ülim kasutusmugavus.

Vannifunktsioonide täielik ülevaade

Kõiki seadmeid on võimalik lülitada ja reguleerida ning toimuvat jälgida ühelt ja samalt puutetundlikult ekraanilt. Puuduvad inimest eksitada võivad alammenüüd. Lisaks on kõige alumise ja suuremana esile toodud  STOP-nupp, mis peatab kõik töötavad funktsioonid. Eriti mugav kümblemise lõpetamisel.

Lihtne ja selge

Aquator Touch-Screen'i (ATS) puhul on loobutud ka tekstidest, need on asendatud eri värvi ikoonidega. See peen nüanss lubab kasutada juhtimissüsteemi ka ilma prillideta, kuna inimene, kes küll ei näe teksti, eristab siiski hästi suuri värvilaike.

Automaatne kontroll

ATS juhtimisega vannidele paigaldatakse veetaseme andur, mis välistab kõikide funktsioonide v.a õhumassaaži sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral.

Hügieeniline läbipuhke funktsioon

Kui vanni ei ole peale veetaseme alanemist alla määratud nivood või tühjenemist 20 min jooksul kasutatud, lülitub automaatselt sisse õhumassaaž ja 1 minuti jooksul puhutakse vesi õhupõhja torustikust välja.

Nupuvaba vanniäär

ATSi abil on vabanetud kõikidest ennist vanni äärtel asetsenud juhtimisnuppudest.

Universaalne

ATS on kasutatav kõikidel erineva varustustasemega AQUATORi vannidel.

Unikaalne

Innovatiivsel ATSil puuduvad analoogid kuni tänase päevani.