Kvaliteet

100% maailma tippklassi seadmed

100% maailma tippklassi seadmed

Aquator OÜ massaaživannidel on kasutusel austria firma KOLLER seadmed. Tegemist on omal alal ühe vanima ja austusväärseima tootjaga, kelle tooted kuuluvad vaieldamatult maailma tippklassi.

Firma Koller tooted omavad üle 700 erineva sertifikaadi.

Seadmete ja komponentide valmistamiseks kasutatakse ainult kvaliteetset primaarset, mitte sekundaarset toorainet (recycling).

100% maailma tippklassi materjalid

100% maailma tippklassi materjalid

Akrüül. Vannikesta valmistamisel on kasutatud inglise firma LUCITE International saniteetset valuakrüüli. Firma toodang on tippklassist – nii füüsikalis-mehaanilise tugevuse, keemilise vastupidavuse kui ka UV-kiirguse poolest.

Tugevduskiht. Akrüülist vannikest on tugevuse ja jäikuse saavutamiseks altpoolt tugevdatud klaasplastiga. Kasutusel on soome firma Ahlstrom klaaskiud ja ameerika firma Reichhold polüestervaigud. Mõlema kvaliteet on tippklassist.

Raam. Vanniraamid on valmistatud rootsi firma SAPA kvaliteetsest alumiiniumprofiilist.

Eeskujulik kasutaja ajalugu

Eeskujulik kasutaja ajalugu

Oleme saanud tugevat kinnitust seadmete ja materjalide vastupidavusele oma ravivannide ekspluateerimise jälgimisest 12 aasta jooksul rohkem kui 100 sanatooriumis/raviasutuses Eestis, Venemaal, Lätis, Leedus, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Loeme seda ideaalilähedaseks katsepolügooniks meie toodangu vastupidavuse ja pikaealisuse hindamisel, mis puudub enamikul teistest tootjafirmadest. Arvestades vanimate ravivannide (12 aastat) kasutustihedust raviasutustes ja transformeerides selle tavakasutusse näiteks tihedusega kaks korda nädalas on ülalmainitud vannid töötanud üle 600 aasta ja nende seisukord on täiesti rahuldav. Siinjuures peab mainima, et lisaks töötamisele läbivad need vannid kaks korda tunnis puhastustsükli professionaalsete desinfitseerimis- ja puhastusvahenditega. Lisama peab ka seda, et neid vanne ei kasuta mitte Aquator OÜ töötajad, vaid oma tavalist tööd tegevad inimesed st. vannidele ei rakendata erikohtlemist.